Лікування шкірних захворювань на унікальних курортах Сівас і Кангал у Туреччині

Лікування шкірних захворювань на унікальних курортах Сівас і Кангал у Туреччині

Нова пропозиція від "Travel City" - можливість відпочити на курортах Сівас і Кангал з термальними джерелами і «рибками-лікарями». Переваги нашої пропозиції в тому, що ми даємо можливість ...

... Відпочити в ідеальному для людського організму кліматі. Це місцевість, розташована на висоті півтора кілометра над рівнем моря, а, значить, з ідеальним атмосферним тиском. Кангал і Сівас знаходяться в горах, тут чистісіньке повітря і абсолютно первозданні екологічні умови без будь  яких забруднень навколишнього середовища. Серед лісів і гаїв посеред гір б'ють термальні джерела з теплою в будь-який час року водою

... Вона насичена цинком і селеном, тому має загоюючи властивості. Кангал і Сівас - це рай в горах. ... Скористатися рідкісним видом лікування. Його проводять

... «Рибки-лікарі». Це маленькі рибки, що живуть у природних озерцях при кожному термальному ключі. Ці рибки в результаті еволюційних мутацій стали харчуватися відмерлими лусками живих істот. Виділення з рота рибок («слина») має  цілющі  властивості. У результаті,  якщо зграя рибок в озері Кангала або Сиваса «пощипає» ділянку тіла, уражену псоріазом, лишаєм або іншим шкірним захворюванням, то вона виліковується і заживає! Це офіційні медичні дані. Озерами Кангала і Сиваса займається Міністерство охорони здоров'я Туреччини, а про унікальних рибок цих гірських озер написали не одну дисертацію вчені з усього світу.

... Вилікувати на відпочинку на курортах Сівас і Кангал такі захворювання, як: псоріази лишай екземи ослабленість організму низький імунітет грибок вітіліго вугрі хвороби шкіри ... Випробувати поєднання чотирьох благотворних чинників Кангала і Сиваса. Ультрафіолетове випромінювання в горах, термальні води, «рибки-лікарі» і насичене киснем гірське повітря - все це дозволить вам буквально за кілька днів повернути собі сили, тонус і знайти здоров'я!

Кангал - всесвітньо відомий курорт з термальними джерелами, що надають дуже сприятливий вплив при лікуванні шкірних захворювань. Курорт Кангал, знаходиться в північній частині Туреччини. Лікувальне джерело Кангал вперше був помічений в 1800 році жителями довколишніх сіл. З часом слава про лікарні поширилася по всій окрузі, а згодом по всій країні.

Наукові дослідження цього явища почала проводити з 1981 року кафедра дерматології Державного Університету міста Сівас на чолі з професором Седатом Есчеріком. Клініка гідротерапії Анкари Міністерства охорони здоров'я Туреччини на чолі з доктором Іхсан Балом встановила, що джерела ці - мінеральні, і в них міститься селен і цинк. Джерело унікальне у своєму роді. Його величезна цілюща сила обумовлена не стільки самою водою, скільки чудо-рибками, що живуть у ньому.

Колись давно тут був землетрус, пласти змістилися, зникло велике озеро, із землі забили гарячі мінеральні джерела. Місцем проживання маленьких рибок з озера стали джерела. Так як, окрім них, серед представників флори і фауни озера знайшлося мало охочих оселитися у воді з такою температурою, рибки стали харчуватися вельми своєрідною їжею, - що бог послав. А він їм посилав стада овець, що пасуться, і не дуже чистих пастухів, що їх супроводжували. А оскільки розміри рибок маленькі (від 2 до 10 см.), то замість того, щоб їсти м'ясо цілком, всією тушкою, вони почали общипувати шкіру, відриваючи відмерлі лусочки. Від цієї смачної їжі у них виділялося стільки слини, що вистачало щоб покрити нею тіла людей, що купаються і тварин. З часом пастухи стали помічати, що після таких купань дуже швидко загоюються рани, виразки, зникають інші неприємності, паразитуючі на тілах купальників.

Саме ці санітари лікують широкий спектр шкірних захворювань. У воді курорту мешкає два види риб-лікарів. Рибки Cyprinion Macrostamus і Gara Rufa розміром від 2 до 10 см виліковують будь шкірні захворювання, в тому числі хронічні, інфекційні, а так само виліковують будь шкірні захворювання не залишаючи слідів на тілі. Обидва належать до сімейства Кіпрінід (Cyprinidae) і адаптовані до проживання в теплому кліматі. Постійна температура природних джерел 36-37 граудусов, з супутнім ефектом джакуззі, сприяє розігріву і розм'якшенню шкіри, і як наслідок - полегшення обробки рибками уражених ділянок шкіри. Перші видаляють омертвілі лусочки, а другі - обробляють слиною патологічні ділянки, сприяючи стерилізації шкіри і швидкому загоєнню уражених ділянок в найкоротший час. Рибки дивовижним чином виліковують хворих псоріазом протягом трьох тижнів, за умови знаходження не менше 8 годин на день в джерелі і прийнятті не менше двох літрів води на добу з нього. Інших вимог для повного лікування псоріазу немає - не потрібно дотримуватися ніяких дієт і приймати будь-які інші лікувальні процедури.

Відкриті спеціальні лікувальні чоловічі і жіночі басейни, особливість яких в тому, що вода в них проточна, це дозволяє рибам вільно пересуватися з джерела в басейн і назад. Також на території є 1 спортивний басейн, 16 спеціальних лазень, магазин, дитячий парк, ресторан, кафе.