Індонезія

Індонезія

Індонезія - напрочуд гарна екзотична країна Південно-Східної Азії. Острови Індонезії полонять унікальністю і багатством своєї флори і фауни. Це країна значного масштабу, великих можливостей і яскравого контрасту, якого не можна не помітити. Саме відпочинок в Індонезії показує, як розвиток найвищих сучасних технологій межує з епохою кам'яного віку, позбавленого будь-якої було цивілізації. Тут до цих пір деякі острови Індонезії населені племенами, життя яких підпорядковується давнім законам, що грунтуються на ритуалах і обрядах, людьми, мова яких до теперішнього часу залишається загадкою для вчених, людьми, які ніколи в своєму житті не бачили білої людини.

Індонезія - країна тисячі островів (їх налічується понад 17 тисяч), намистинами розсипалися по екватору. Не випадково її назва перекладається як «острівна Індія». Однак Індонезія отримала свою теперішню ім'я відносно недавно - в 19 столітті. До цього ж країна звалася Нусантара або «країною островів» (переклад з малайської).

Найбільші за площею острови Індонезії - Ява , Балі , Суматра , Борнео, Сулавесі, Молуккські острови і Нова Гвінея (а саме, провінція Папуа - західна частина острова). Омивається Індонезія Індійським океаном на півдні і заході, а з іншого боку, на півночі і сході, країну омиває Південно-Китайське море і Тихий океан. Острови Індонезії розташовані уздовж екватора і розтяглися на тисячі кілометрів. Такі різні, густо населені і зовсім пустельні, але зовсім не поступаються один одному в своїй красі, острови Індонезії, немов яскраві перлини в намисті, на стику вод двох величних океанів, Тихого і Індійського. Індонезія зі своїми островами завжди була привабливим, ласим шматочком, на який не могли не зазіхнути. У її історії навіки закарбувалися численні завоювання і колонізаторські захвати. Її намагалися поділити. Її вивчали. Багато найвідоміших учених і мандрівників свого часу відвідали Індонезію, серед них Миклухо-Маклай, Джеймс Кук, Марко Поло, Магеллан.

У п'ятнадцятому столітті, завезена арабськими торговцями-мореплавцями, до Індонезії прийшла нова релігія - іслам. А шістнадцятий століття ознаменувалося приходом голландців, які створили Ост-Індську компанію. Вони зайнялися будівництвом фортів та розміщенням в них гарнізонів. Вони майстерно й однаковою мірою володіли дипломатією, інтригами і, звичайно, зброєю, що допомогло їм до початку двадцятого століття стати повноправними власниками всієї території сучасної Індонезії.

До сьогоднішнього дня все ще не розкриті всі секрети Індонезії з її островами, тропічними лісами і болотами мангровими, непрохідними джунглями і рідкісними тваринами, вулканами та важкодоступними горами, відокремленими лагунами далеких незвіданих островів. У Індонезії, в минулому столітті на території країни було виявлено родич динозаврів - величезних розмірів ящір, а не так давно, в 2006 році був знайдений новий вид деревного кенгуру. Чим ще надалі здивує нас загадкова Індонезія? Адже якщо наполегливо шукати, обов'язково знайдеться і розкриється якась нова таємниця ...

Індонезія - країна таємниць і містики, стародавніх ритуалів та обрядів, яскравих фестивалів і церемоній. Індонезія - це острови в екзотичній країні з екваторіальним морським кліматом, що ніжаться у теплих променях сонця практично цілий рік. Це куточок нашої планети з дивовижною природою - рисовими полями і тропічними садами, прозорими озерами і болотами мангровими, величними горами і непрохідними джунглями, ну і, звичайно ж, з теплим океаном, райськими лагунами і красивими природними пляжами. Туриста Індонезія радо зустріне на відпочинку затишком і сервісом розкішних готелів , і гостинний індонезійський народ. У Індонезії для відпочинку є все, що тільки можна включити в поняття розкішного подорожі - дайвінг , серфінг, безліч шопінг-центрів і маса інших розваг на будь-які смаки. На всю цю атмосферу літа, тепла і комфорту можна зануритися в провінції Нусса Тенггара й на знаменитому острові Індонезії - Балі.

В Індонезії безліч різноманітних фруктів. Вони вживаються свіжими або у вигляді різних ласощів. Наприклад, бананів у тісті або пиріжків, виготовлених з рисового борошна з фруктами і медом, рисові пудинги з різними наповнювачами та багато іншого. Запивається така смакота імбирним чаєм, кокосовим соком з додаванням пальмової цукру або напоєм, приготованим з цукрової тростини.

Пишність Індонезії з її незабутніми красотами відпочинку і природи дарує тому хто тут побуває незабутні враження. На відпочинку в Індонезії можна бути впевненим на всі сто відсотків, що якщо Ви відвідали Індонезію раз, Ви захочете знову і знову повернутися на цю «землю тисячі островів». В Індонезії та й це було б просто нереально - стерти з пам'яті яскраві враження про блакитні води, крізь яку просвічуються колонії коралів, про білі піщані пляжі. ... Про те, як Ви на відпочинку в Індонезії на якому-небудь з островів, сидячи в прохолоді тераси готелю і потягуючи напій з екзотичних фруктів, спостерігаєте за стадом слонів, що проходять далеко, за мавпочками, що в'ються в гілках дерев, перескакуючи з одного на інше, за горами, порослими джунглями, що височіють на горизонті.... Ні, острови Індонезії і таку країну Вам вже не забути ніколи. Відпочинок в Індонезії в пам'яті - назавжди ...

 

 

 

Замовити тур