Курорт «Лангкаві»

Лангкаві

Країна: Малайзія, курорт «Лангкаві»

Замовити тур

Лангкаві сьогодні - відомий туристичний і розважальний центр Малайзії з прекрасним сполученням з материком. Острів Ланкаві - це найпопулярніше місце для відпочинку взимку в Малайзії. Мало хто не прагне хоча б раз в житті туди потрапити. Лангкаві, розташований поблизу від архіпелагу, що складається з 99 островів, розташованих в Андаманському морі. Східний острівної рай манить туристів з усього світу. Відпочинок на Ланкаві - «рожева мрія» будь-якого романтика, особливо в період зимових холодів, в оточенні незайманої природи, сталактитовим печер, диких ландшафтів і абсолютно чистою екологічної зони.

Ланкаві-дивовижний острів Малайзії, що вражає контрастом найчистіших з білосніжним піском пляжів, що володіють особливими лікувальними властивостями, виліковуються від ревматизму, бронхіту і остеохондрозу. Лангкаві - острів для заможних людей. Його постійні гості дайвери, яхтсмени і відомі на весь світ персони типу Маргарет Тетчер і Нельсона Мандели. Місцями Ланкаві повний незайманих пішохідних стежок, місцями з усіх сторін його оточують первозданні гроти, лагуни і прозорі води надзвичайної краси. І з усіх сторін острів Лангкаві оточує море та синє безкрає небо. Ланкаві - в першу чергу буде привабливий для тих, хто віддасть перевагу активному відпочинку - спокій в комфорті і в далині від суєти міст. Кращими пляжами на острові зарекомендували себе: Пантай Пасір хітам, Пантай тенту, Танджунг Ру, Пантай Ченанг і Пантай Кок. Це дуже тихий і спокійний острів. Нічні розваги киплять на узбережжі Пантай Ченанг і Пантай Тенді, де гольф-клуби, боулінги і клуби. Але як правило, мандрівники, які відпочиваючі на Ланкаві обирають простий респектабельний відпочинок, або просто оформити свій шлюб за 1 день.

На острові навіть побудований парк легенд, на площі якого в 20га турботливо зібрані герої міфів. Найромантичніші історії міфів розповідають про мавзолей Махсурі - місці поховання принцеси, що прокляла острів. Принцеса принесла місцевим жителям стільки горя, що жителі Ланкаві йдуть сюди для поклоніння в гробниці, побудованої з білого мармуру. Поруч з могилою дівчини стоїть виритий нею колодязь, який ніколи не пересихає навіть в самі посушливі роки. Ще одна з красивих легенд острова - міф про озера Телага Туджух. Озера розташовуються один над іншим на похилому гірському схилі таким чином що крижана вода перетікає з одного озера в інше. Недалеко від Телага Туджух вивергає свої води з висоти 90 м водоспад Ланкаві - Дуріан Перангін. Саме сюди у чарівну ванну біля підніжжя водоспаду приходять феї гір для омовіння. Це місце поклоніння тисяч жінок. Кажуть, що можна вилікувати безпліддя у магічних водах озера «вагітної жінки», в яких купалася небожителька принцеса Путрі Даянг Сарі.

...Згідно з легендою божественна принцеса Путрі Даянг Сарі любила купатися в цьому озері. Одного разу, під час купання, її побачив принц і без пам'яті закохався в неї. Проте всі його спроби привернути увагу красуні співом і читанням віршів були марні, і в розпачі він звернувся за порадою до мудреця.

Мудрець порадив хлопцю вмитися сльозами русалки, щоб привернути до себе увагу прекрасної принцеси. Виверт вдалася, і принц одружився на Сарі. Дитина, яка народилася після їхнього весілля, померла незабаром після пологів, тоді ж принцеса дізналася про хитрість, на яку пішов її чоловік.

Віддавши тіло немовляти водам озера, принцеса наділила їх магічними властивостями, а сама піднялася на небеса, щоб більше ніколи не повертатися на тлінну землю...

Як видно міфологія, пам'ятники природи і визначні місця - головні козирі для відпочинку на Лангкаві. Не перестає вражати гостей острова морський парк Пулау Паяр, розташований в 3 годинах їзди від острова. У кристально-чистих водах парку мешкають лангусти, риби, креветки, раки-пустельники й навіть маленькі акулки. А на останок вас пригощатимуть смаженими омарами або восьминогами, правда зі столичного ресторану. Екскурсії на крокодилячу ферму в містечку Кубанг Бадака, в природний заповідник Пулау Сінга Бесар, де проживають сотні мавп, оленів, ігуан, кабанів, фазанів та інших тварин. Звичайно ж на Ланкаві побудований океанаріум "Підводний світ", де мешкають понад 5 тис. мешканців морських глибин.

Найкрасивішим пляжем на Лангкаві вважається - Сенанг, що славиться дрібним, золотавим піском і багатьма видами водного спорту від віндсерфінга і закінчуючи орендою водних лиж та катамаранів. Найвідоміший пляж Ланкаві з чорним піском - Пантаі Пасір. На тлі білосніжних пляжів Лангкаві тут пісок здається насправді дуже темним. А в іншому Лангкаві мало, чим відрізняється від курортних місць Азії.

 

Фото Лангкаві Зображення Лангкаві Фотографія Лангкаві Вигляд Лангкаві Фото Лангкаві Зображення Лангкаві

Зверніть увагу на курорти: