Малайзія

Малайзія

Побачити Малайзію, познайомитися з нею - значить полюбити її. Це галасливе місце, де вирує життя, змішуються різні раси і релігії, а малайці, індійці, китайці та інші народи живуть у мирі та гармонії один з одним. Культурне різноманіття не тільки перетворило Малайзію в кулінарний рай, але і привнесло в життя малайців сотні барвистих фестивалів, які дуже люблять місцеві жителі. Народ Малайзії спокійний, сердечний і дружелюбний.

Географія Малайзії так само різноманітна, як і її культура. Країна розбита на 13 штатів та 3 федеральні території. Держава розділена Південно-Китайським морем: 11 штатів і 2 федеральні території (Куала-Лумпур і Путраджая) розташовані на півострові, а 2 штати і 1 федеральна територія (Лабуан) знаходяться в Східній Малайзії на острові.

Дивовижна контрастність Малайзії - одна з головних особливостей держави. Величезні хмарочоси дивляться вниз на дерев'яні будиночки на палях, а п'ятизіркові готелі сусідять зі стародавніми рифами. Гірська прохолода змінялася теплими піщаними пляжами і тропічними мангровими лісами. Якщо ви хочете провести незабутній відпустку в місці, повному сюрпризів, екзотичного чарівності і чудес дикої природи - відвідайте Малайзію прямо зараз!

* Більш детальну інформацію про країну можна отримати на офіційному порталі уряду Малайзії за наступною адресою: www.malaysia.gov.my.

Замовити тур

Малайзія