Курорт «Пекін»

Пекін

Країна: Китай, курорт «Пекін»

Замовити тур

На сьогоднішній день, Китай, одна з найпопулярніших держав серед туристів. Особливо розвинений туризм в Пекіні. Пекін - це політичний, культурний і економічний центр Китаю. Навіть саме слово «Пекін» перекладається, як «Північна столиця». Відпочинок в Пекіні дає можливість познайомитися з історією міста, якому понад 3000 років, вивчити пам'ятки Пекіна і культуру Китаю.

Пекін сьогодні - це місто що динамічно розвивається , з населенням більше дев'яти мільйонів чоловік, загальною площею 17,8 тисяч кв.км. Цілими добами, не перериваючись, йде благоустрій міста. Будують будинки, мости, прокладають магістралі. І все ж Пекін залишається містом велосипедів, без них його важко навіть уявити. Туризм в Пекіні розвивається з кожним роком все активніше.

Пекін знаходиться на території північнокитайської рівнини. Клімат тут помірний напівмуссонний. Зима і літо довгі, а от осінь і весна навпаки, короткі і посушливі. У середньому температура 11,8 градусів за Цельсієм. Найхолодніший місяць січень, у січні температура падає до 4,6 градусів, а найтепліший - липень, температура досягає 26,1 градуса за Цельсієм.

На думку китайців, потрапити в Пекін і не спробувати качку по-пекінськи - це даремно витратити гроші на відпочинок в Пекіні. Унікальність цієї страви, перш за все в якості самої птиці, а так само, зрозуміло, і в способі її приготування. Качки вирощуються на спеціальних фермах у передмісті столиці. Після двох місяців посиленого харчування добірною рослинністю і доброю водою, качка досягає розмірів необхідних для приготування. У неї дуже тонка шкіра і приголомшливо ніжне м'ясо - воістину імператорська страва.

Визначні пам'ятки Пекіна не даремно славляться у всьому світі. Це зосередження культурних пам'яток: Імператорський палац Гугун, Літній палац, храм Неба, усипальниці імператорів династії Мін, Велика Китайська стіна, Пекінська опера. Всі пам'ятки Пекіна можна віднести до «чудес світу». Вони відрізняються вражаючими масштабами, приголомшливим колоритом і вишуканістю.

 Віза в Китай

Фото Пекін Зображення Пекін Фотографія Пекін Вигляд Пекін Фото Пекін Зображення Пекін

Зверніть увагу на курорти: