Курорт «Південний Гоа»

Південний Гоа

Країна: Індія, курорт «Південний Гоа»

Замовити тур

Південний Гоа значно відрізняється від північної частини штату. Південне узбережжя набагато більш різноманітне і мальовниче саме по собі, і переважає тут тропічна флора і фауна. Південний Гоа відомий своїми гарними пляжами з білосніжного піску - самими довгими і широкими у всьому Гоа. Найбільш мальовничим тут є пляж Палолем, який місцеві жителі називають «Райський пляж». Уздовж усього узбережжя ростуть пальмові гаї, пахучі квіти, а вода тут більш прозора, ніж у Північному Гоа. Південний Гоа - сама незаселена частина штату. Ця частина Гоа вважається більш респектабельною - тут побудовані одні з найдорожчих готелів штату.

Маргао (Margao) - адміністративна столиця і комерційний центр Південного Гоа. У 1675 р. тут була побудована церква Святого Духа, яка і до цього дня залишається однією з найвеличніших церков Гоа. Перед нею розташовується чудовий сквер з манговими деревами. Видом міста ви зможете помилуватися з каплиці Монте, побудованої в 1820 р на невеликому мисі. Великою увагою туристів користуються печери Пандаво, що знаходяться в Агуем Алто, неподалік від каплиці Святого Себастьяна. На південь від пляжу Бетул і до кордону штату розташовані місця, практично не доторкані цивілізацією.

На самому півдні штату знаходиться найбільший в Гоа заповідник - Котігао (Cotigao). Тут з оглядової вежі можна спостерігати життя диких джунглів: індійських бізонів, гавкаючих оленів, самбаров, шакалів і пр. Південний Гоа - краще місце, якщо ви хочете втекти від суєти, провести відпустку в тиші і злитися з природою далеко від галасливих дискотек і компаній. Південний Гоа - для вас, якщо вам до душі тихий пляжний відпочинок і комфортабельні готелі.

Пляжі. Пляжі Гоа це дійсно щось особливе. Довга смуга берега в 100 км довжиною дає Вам можливість щоразу знаходити все нові і нові незвідані місця ... і справжнє почуття щастя, від повітря приправленого спеціями і чистого теплого океану. Пляжі Гоа, як і весь штат поділені на північ і південь.

Палолем (Palolem). Кращим пляжем цього району вважається Палолем, оточений пальмами. Уздовж усього узбережжя розташовані численні ресторанчики і закусочні. Тут можна спостерігати за дельфінами. Кажуть що саме тут легендарний Джон Леннон зустрів свою Йоко Оно.

Мобор (Mobor). Це гарний і чистий пляж розташований в місці, де звивиста річка Сал вливається в лагуну в Бетуле. На річці багато острівців, буквально кишать устрицями. Гостей зустрічає ставок з білими ліліями і піщані дюни. В Індії всі пляжі муніципальні. Вам скрізь будуть раді: пляжні парасольки, шезлонги, а так само величезний вибір водних видів спорту - все у вашому розпорядженні.

Донна Паула (Dona Paula) - симпатичний курорт, який часто називають "раєм для закоханих», знаходиться в 7 км від Панаджі - столиці штату. Саме тут дві відомі річки Гоа впадають в Аравійське море, створюючи химерний, але дуже мальовничий ландшафт. У західній частині пляжу розташована офіційна резиденція губернатора Гоа. Доречі пляж отримав свою назву на честь Дони-Паули-де-Менезес, дочки віце-губернатора, яка, згідно з легендою, кинулася зі скелі, коли її розлучили з коханим-рибалкою, Гаспаром Діасом. Легенда свідчить, що іноді, при повному світлі місяця, Дона-Паула з'являється на поверхні хвиль, одягнена лише в одне намисто з перлів. Можливо, саме це романтичне переказ привертає так багато туристів на цей пляж, який, до речі, «засвітився» не в одному індійському фільмі. У Доні-Паулі відкрито один з кращих спортивних клубів Гоа, де можна зайнятися буквально будь-якими видами водного спорту.

Колва (Colva). Досить популярний курорт, усіяний віллами в колоніальному стилі і рибацькими хатинами. Місцевий пляж давно облюбували жителі Маргао, які і до цього дня приїжджають сюди на вихідні і у святкові дні рятуватися від літньої спеки. Колва - найбільший і найстаріший курорт південного Гоа. Купання тут досить безпечно, а узбережжя, в деякому віддаленні від центрального пляжу, незаймано чисте.

Варка і Кавелоссім (Varсa & Cavelossim). Хоча Мобор, Кавелоссім і наступні три пляжі здаються єдиним цілим і дуже схожими один на одного їх прийнято розділяти, тому що тут розташовано кілька сіл, з якими і асоціюються ці пляжі. Пляж Варка, хоч і трохи, але відрізняється від своїх сусідів деякої віддаленістю і пальмовими гаями. Цей довгий, чистий і небагатолюдний пляж вищої категорії з розкішними готелями. Пляж Кавелоссім - це місце рибалок. Тут можна поласувати найсвіжішими морепродуктами.

Бенаулім (Benaulim) знаходиться в 7 км від Маргао і всього в 2 км від пляжу Колва. З цим курортом пов'язаний один цікавий індуїстський міф, згідно з яким Гоа був створений, коли шосте втілення Вішну - Шрі Паршурама (Shri Parshurama) пустив у море з вершини Західних Гат (Western Ghats) стрілу, і наказав водам відступити. Те місце, куди встромила стріла, відомо на санскриті як Banali («місце, куди впала стріла»). Нинішню назву курорту дісталося Бенауліму від португальців.

На цей курорт їдуть ті, хто вибирає замість галасливих барів - маленькі затишні кафе, а замість спекотного сонця - тінисті гаї. Часті гості Бенауліма - дельфіни, які підпливають майже до самого берега. Тільки ось у вересні тут в морі особливо не викупатися: висота хвиль досягає півметра.

Маджорда (Majorda). 30-кілометрова смуга пляжів, що об'єднала в собі ділянки узбережжя вздовж 11 сіл, від Велсао до Беталбатіма. Між селами налагоджено автобусне сполучення по узбережжю. Пляжі тут вважаються кращими на всьому курорті, а до моря всюди спускаються гаї пальм і фруктових дерев. Місцеве населення вирощує тут рис і дині. Приємне місце для відпочинку. У прогулянці по берегу, ви можете виявити велику кількість різноманітних представників морської фауни.

Богомало (Bogmalo). Ще один мальовничий пляж, що знаходиться в 8 км від Васко да Гама і всього в 4 км від аеропорту. Раніше тут було рибацьке село, а тепер не велика туристична зона та не зважаючи на свої скромні розміри, може похвалитися чималим вибором засобів розміщення і харчування. Він розташований в маленькій бухті з чистими піщаними пляжами, які, в більшості своїй, дуже тихі та спокійні. До того ж, пляж Богмало відрізняється на диво гарним заходом сонця. Нещодавно тут відкрилася школа дайвінгу, де можливо поєднати приємне з корисним: пройти курс навчання дайвінгу і помилуватися морськими черепахами, барракудами, скатами і муренами.

У готелів у Південному Гоа - істотно більш високий рівень, ніж у більшості закладів на півночі курорту. Всі вони мають велику впорядковану територію.

 

Фото Південний Гоа Зображення Південний Гоа Фотографія Південний Гоа Вигляд Південний Гоа Фото Південний Гоа Зображення Південний Гоа Фотографія Південний Гоа Вигляд Південний Гоа

Зверніть увагу на курорти: