Курорт «Айа Напа»

Айа Напа

Країна: Кіпр, курорт «Айа Напа»

Замовити тур

Айа Напа - найвеселіший курорт Кіпру.

Айа Напа - це безкрає небо Кіпру, спекотне сонце, золото пляжів і кришталева чистота моря. Таким п'янким коктейлем природа Кіпру наділила Айя Напу, один з найпопулярніших курортів Середземномор'я. У далекому минулому - це було маленьке село рибалок, яке притулилося в невеликій бухті біля основи мису Греко, у південно-східній частині узбережжя острова. У нинішній час Айя Напа представляє собою на Кіпрі першокласний курорт, який по праву завоював популярність туристів з європейських країн та інших держав світу. На території курорту цілеспрямовано зберігається унікальна атмосфера, прикладаються зусилля для створення образу саме молодіжного центру туризму. Основну частину контингенту цього туристичного центру Кіпру складає молодь і ті люди, яких сюди приваблює величезна кількість розважальних центрів, дискотек, нічних клубів, барів, кафе і ресторанів. Тут є можливість щоночі безперервно танцювати, удосконалюватися або ж вражати оточуючих своїм мистецтвом вокалу, дегустувати кухню різних країн і отримувати райську насолоду від пиття знаменитих вин Кіпру, які в Айя Напі надаються відвідувачам навіть в самих маленьких тавернах. Тут туристи живуть досить насиченим і активним, бурхливим і веселим життям, ритм якого не затихає ні на одну хвилинку.

Не можуть не вабити туристів прекрасні широкі пляжі Кіпру з ніжним піском золотистих відтінків, де стають доступними самі різні види спорту такі як: катання на яхтах, катерах і човнах, підводні подорожі, веслування, водні лижі, віндсерфінг та рибна ловля. До наземних розваг можна впевнено віднести в Айя Напі прогулянки по Кіпру верхи, піші та велосипедні екскурсії, гольф, теніс і розкiшні майданчики для футболу. Існує можливість у складі екскурсійної групи відвідати Нікосію, що є столицею Кіпру, прогулятися по селах рибалок і прекрасним узбережжям, а також відмінно провести час в аквапарку. З великими труднощами можна уявити собі людину, яка зможе відмовити собі в задоволенні насолодитися «сафарі на віслюках», якій включає в себе катання на віслюках, в обов'язковому порядку закінчується дегустацією прекрасних вин приправлених барбекю і казково розслаблюючим сіртакі.

Фольклорні танці, концерти, опери, театральні вистави, різні виставки, самі всілякі фестивалі та святкування на Кіпрі: це в Айя Напі свято Нептуна (фестиваль Всесвітнього потопу), січневий день Святоявленія, Великдень, масниця, і нарешті, головні фестивальні святкування Айя Напи, пов'язані з завершальній тижня вересня. Все це здатне вразити своїм барвистим колоритом, натхненними танцями і фантастичними нарядами.

На Кіпрі пляжі Айя Напи просто прекрасні, що відрізняються значною шириною і незвичайним золотом піску, подібно пляжам Протарас, є кращими на всьому острові. Міський пляж, званий Голден Біч усипаний піском золотистого кольору, і знаходить своє розташування протягом одного кілометра від гавані рибалок. До найбільш популярним на Кіпрі належить пляж Айя Напи з назвою Ніссі Біч, його довжина становить близько двох кілометрів. У більшості своїй дані пляжі користуються особливою популярністю. В основному вони призначаються для любителів активного відпочинку, що віддають перевагу спорту і насиченому проведенню часу. Природно, що ці пляжі можуть переповнюватися в розпал сезону. У тому випадку, якщо переваги віддаються спокійним і відокремленим пляжам, доцільно буде скористатися громадським транспортом і дістатися до Протарасу.

Як вже говорилося раніше Айя Напа на Кіпрі - це галасливий і сучасний курорт. Призначається для молоді та тих людей, які здатні оцінити можливості занять водним спортом, нічного активного життя і пляжного відпочинку. Айя Напа - цей курорт не для тих, хто намагається відшукати відокремлене місце для спокійного і розміреного відпочинку. Хоча, якщо подивитися інакше, наявний аквапарк, казкові пляжі з чарівним піском і мілководдя узбережжя Айя Напи, можуть пiдiйти сімейним парам з дітьми.

Фото Айа Напа Зображення Айа Напа Фотографія Айа Напа Вигляд Айа Напа Фото Айа Напа Зображення Айа Напа

Зверніть увагу на курорти: