Курорт «Анталія»

Анталія

Країна: Туреччина, курорт «Анталія»

Замовити тур

Немов Афродіта що вийшла на берег, в піні хвиль Чорного, Середземного і Егейського морів, що омивають її з трьох сторін, Туреччина , приваблює своїми красотами туристів і мандрівників з усього світу. Ніби дорогоцінна перлина на долоні у богині, древнє місто, повний таємниць і легенд - Анталія .

Дари, які природа піднесла цьому краю, більш ніж щедрі. М'який клімат, ласкаві блакитні води Середземного моря, гори повні величі, багаті ліси і повітря, вдихаючи яке відчуваєш себе на вершині блаженства - хіба можна бажати чогось більшого? Уже в самій назві цього красивого міста, є частка історії, яка розповідає про стародавніх царів, про завоювання і відкриття. Названа на честь правителя Бергамо Атталі Другого, Атталію вважалася земним раєм, місцем, бажаним і для римлян, і для візантійців і для сельджуків. Недарма Памфілію, яка спочатку була на місці Анталії, називали "землею всіх племен". І зараз ще ці території зберігають у собі багато спогадів. Тут є стародавнє місто забудоване і римськими і османськими будовами.

У числі пам'яток мечеті, що вражають багатством обробки, виконаної в синьо-блакитних тонах. Це мечеть Мурата Паші, будівля якої датована XVI століттям і відноситься до XVIII століття, мечеть Текелі Мехмета Паші. Чудовим різьбленням по каменю, яким славилися сельджуцькі майстри, прикрашений коледж богослов'я - Медресе Каратал в районі Калєїчи .

Незвичайна будова - мінарет Йівлі , зведений на початку XIII століття, за часів правління сельджукського султана Аладдіна, приваблює не стільки оздоблювальними роботами, скільки своєю оригінальною архітектурою. Вісім напівколон розташовані таким чином, що створюється ефект складчастості. Так званий рифлений мінарет вважається символом міста.

Пройдіть повз мармурових воріт Андріана, зануртеся в історію і відчуйте себе римським імператором, на честь якого вони були зведені. Ще одна визначна пам'ятка, яка відома у всьому світі - це розташований на південний схід від Анталії театр Аспендос . Вражаюча акустика, що збереглася до цих пір, робить можливим проведення тут різних фестивалів і концертів.

У числі місць обов'язкового відвідування значиться Археологічний музей Анталії . Екскурсія сюди буде цікава і вам і вашим дітям. Це єдиний музей в Туреччині, де є відділення для дітей. Взагалі, якщо говорити про Анталії - курорті, потрібно відзначити, що це чудове місце для сімейного відпочинку.

Аквапарк , розташований неподалік від готелю «Дедеман» - це створений руками людини чарівний світ розваг, де масу позитивних емоцій отримають всі його відвідувачі, незалежно від віку. По всій території парку, а вона дорівнює 40 т.кв. м, є велика кількість озер різної глибини. Причому деякі мають острівці і містки, що дозволяють переходити з одного острова на інший. Воістину володіння морського царя, прикрашені декоративними рослинами розташувалися на середземноморському узбережжі Туреччини.

А серед сніжних вершин гір є ще один парк "Атлантіс". Несподіванки, сюрпризи, швидкість і, звичайно ж, гарний настрій, от що чекає на вас у цьому побудованому за американським проектом парку. Всілякі розваги і конкурси для дорослих і дітей постійно організовують невтомні аніматори.

В даний час Анталія вважається одним з кращих турецьких курортів . Своїм гостям вона пропонує фешенебельні готелі з першокласним обслуговуванням, прекрасно обладнані спортивні комплекси, вітрильну гавань, і всілякі розважальні заклади: бари, ресторани, дискотеки.

Тут кожен може знайти собі заняття до душі. Віддаєте перевагу спортивному способу життя, так вперед - займіться серфінгом, вітрильним спортом, плаванням, катанням на лижах або спелеологією. Можна також вийти в море на яхті, просто позасмагати на пляжі або відвідати один з ресторанчиків, де чарівники - турецькі кухаря зачарують вас стравами турецької кухні.

Донер, долма або кебаб, рясно присмачені приправами, всілякі салати і закуски, не кажучи вже про солодощах. Їм можна присвятити цілу оду. Фрукти, фаршировані горіхами, баклава, "ханимгебеі" - від одних тільки назв біжать слинки. Після смачного обіду пройдіться по набережним і насолодитеся морським бризом, змішаним з ароматом хвої соснових дерев.

З кожним роком популярність цього курорту зростає, адже тут робиться все для того, щоб ваш відпочинок був незабутнім. Не дивно, що, один раз побувавши в Анталії, столиці Турецької Рив'єри , кожен прагне потрапити сюди знову.

 

Фото Анталія Зображення Анталія Фотографія Анталія Вигляд Анталія Фото Анталія Зображення Анталія

Зверніть увагу на курорти: