Курорт «Фетхіє»

Фетхіє

Країна: Туреччина, курорт «Фетхіє»

Замовити тур

Фетхіє - надзвичайно гарний курорт з добре розвиненою інфраструктурою відпочинку, розташований біля підніжжя гір, вкритих сосновими і кедровими лісами. У минулому це було одне з великих міст Лікії і називалося Телмесс. Пізніше тут оселилися римляни. А в кінці XIV століття місто опинилося на території Османської імперії і стало називатися Мегри. І вже на початку XX століття місто знову перейменували на честь першого турецького льотчика Фетх Бея. Зараз це дуже мальовниче житлове місто з маленькими будиночками, лавочками та чудовими рибними ресторанами.

Фетхіє - це ідеальне місце для сімейного відпочинку з маленькими дітьми. Старі готелі-клуби тут потопають у величезній зеленій території. У кожного є власні піщані або галькові пляжі. Сервіс для дітей поставлено на вищому рівні: дитячі клуби, хороші анімаційні програми, відмінне дитяче харчування. Є в Фетхіє і недорогі демократичні готелі. Неподалік від Фетхіє, в містечку Чалиш розмістилися невеликі готелі 3-4 *. Пляж тут міський, піщано-гальковий. Розваг небагато - кілька барів, дискотек і невеликих водних гірок, зате краса природи тут чарівна. У 16 км від Фетхіє, в бухті Олуденіз (що в перекладі «мертве море», настільки тут спокійна вода), розмістилися старі готелі 3-4 *, а частина побудована на пристойній висоті, в стороні від пляжу (до пляжу є безкоштовний сервіс) .

Це ідеальне місце для любителів параглайдинг. Піднявшись на гору Бабадаг, багато хто «пересідають» на параплан і вже далі, спускаючись з гори, насолоджуються польотом.

Всі розваги зосереджені в самому Фетхіє. Це велика дискотека «Lykia Disco», знаменитий плавучий ресторан «Бонсуар Йюзен», який славиться гарною кухнею і романтичної обстановкою. В околицях Фетхіє збереглися залишки античних міст з амфітеатром на 20 тис. глядачів, храмом римської епохи, скельними гробницями. Трансфер з аеропорту Даламан в Фетхіє триває близько години.

Варто відвідати або подивитися:

- Руїни стародавнього міста. - Місцевий музей

 

Фото Фетхіє Зображення Фетхіє Фотографія Фетхіє Вигляд Фетхіє Фото Фетхіє

Зверніть увагу на курорти: