Курорт «Лімассол»

Лімассол

Країна: Кіпр, курорт «Лімассол»

Замовити тур

Лімассол є другим містом Кіпру за величиною і найбільшим курортним центром, цілий рік приймає гостей з самих різних країн світу. Навіть у зимовий період, коли в інших містах туристичний сезон йде в сплячку, тут у Лімассолі все також цікаво, шумно і багатолюдно.

Він часто іменується Рів'єрою Кіпру. Лімассол - це місто, що затишно розташувало безліч чудових готелів, у перемішку з кафе, тавернами і ресторанами, дискотеками, барами і нічними клубами. Місто є втіленням не тільки туристичного, а й ділового, культурного і торгового центру. Вперше Лімассол згадується в літописах Кіпру 1300 року до нашої ери, але початкові поселення людей тут датуються раннім і середнім Бронзовим періодом. Місто знайшло свій притулок на узбережжі затоки, званої Акротірі, розташованої між двома державами-містами Аматус і Куріон.

Місто ідеально розмістилося на південному березі, на однаковій відстані від основоположних пам'яток Кіпру. Лімассол найкраще підходить для тих, хто має бажання одразу ознайомитися з усіма культурними та історичними цінностями, що представляють максимальний інтерес. Саме тут формуються екскурсійні групи, які подорожують вiдомими маршрутами Кіпру. Лімассол надає кожному туристу саме те, що є в його понятті еталоном повноцінного і якісного відпочинку. Для любителів середньовіччя і античного періоду в Лімасолі надані є різні церкви, фортеці, музеї архаїчні руїни. А шанувальники пасивного відпочинку можуть отримати невимовне задоволення від широкого асортименту висококласних готелів з неповторним сервісом і прекрасним харчуванням.

До уваги відпочиваючих представлені в широкому асортименті всілякі розваги: верхова їзда, катання на яхтах, теніс, а в зимовий період навіть катання на лижах. У тому випадку, коли в туристів є бажання втомлювати себе спортивними вправами або історичними знаннями, є незаперечна можливість повалятися на сонячних верандах, з чудовими видами на морські простори.

Лімассол заслужено вважається самим туристським містом. Цей кипляче розвагами місто наповнене фестивалями і нескінченними принадами нічного життя.  Навесні тут проводяться грандіозні за величиною паради, карнавали, маскаради, переповненими яскравими фарбами і костюмами. У літній час це фестиваль драматургії, що збирає трупи з усіх куточків світу. Він в обов'язковому порядку проводиться в старовинних будівлях, багатих своєю історією. Звичайно, що театральні вистави не обходять стороною театр античного періоду, званий Куріон.

Починаючи з перших чисел вересня на Кіпрі в місті Лімассол, який небезпідставно вважається центром виноробства і виноградарства Кіпру, проводиться осінній традиційний, відомий у всьому світі фестиваль,  на якому вшановують бога Діоніса. Основна мета, яку переслідують організатори фестивалю в Лімасолі, є додання особливої популярності винам Кіпру, які під час святкування виливаються нескінченними річками.  Усього близько двох фунтів необхідно заплатити за вхід, де можна провести «дегустацію» всіх наявних тут видів і сортів вин.

 Пляжі в своїй основі неширокі і усипані піском темних відтінків.  Найбільш популярний з них пляж Лімассола називається Дассуді, що знаходиться в районі готелю Park beatc нагороджений Блакитним прапором. Пляж, що знаходиться під заступництвом туристичної організації Кіпру, розташовується в Лімассолі приблизно на відстані трьох кілометрів від Потамос Йермасойя.  На ньому є спеціальні кабінки-роздягальні і можливість взяти в оренду парасольки і лежаки. Також тут знайшли своє затишне пристанище бари, таверни і ресторани. Безсумнівно, самий шикарний пляж Лімассола Ladies Mile , що розкинувся  на відстань восьми кілометрів від міста на захід.  Він розташовується в безпосередньому місці дислокації військової бази Англії Акротірі, внаслідок чого може при в'їзді бути затребуваний документ що засвідчує особу.

У основному Лімассол призначається для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку, екскурсійним поїздкам і нічним розвагам. Для любителів спокою, Лімассол може здатися дещо шумним і «вируючим», за винятком тих готелів, які розташувалися в деякому віддаленні від міської зони туризму, але варто відзначити, що за спокій доведеться кілька розщедритися.

Транспортне сполучення в місті знаходиться на вищому рівні фактично з усіма містами і туристичними центрами Кіпру. У Лімассолі особливою популярністю користуються маршрути автобусів, що зв'язують туристичні райони міста з його центром і портами. Також популярними є сполучення  з Пафосом і Ларнакою. Від аеропорту міста Ларнаки, до центру міста можна дістатися за 60 хвилин, а до зони туризму Le Meridien і Hawaii Grand ,  буде потрібно близько 45. Від аеропорту Пафосу до зони туризму буде потрібно 1 годину 15 хвилин, а до центральної частини міста близько 60.

Фото Лімассол Зображення Лімассол Фотографія Лімассол Вигляд Лімассол Фото Лімассол Зображення Лімассол

Зверніть увагу на курорти: