Курорт «Улудаг»

Улудаг

Країна: Туреччина, курорт «Улудаг»

Замовити тур

 

Гірськолижний курорт Улудаг, оточений мальовничим лісовим масивом, розташований в південній частині регіону Мармурового моря, в 36 кілометрах від міста Бурса. Зараз Улудаг з прекрасними умовами для катання, розвиненою туристичною інфраструктурою, користується заслуженою популярністю у любителів зимового гірськолижного відпочинку. А в давнину гора Улудаг була відома як Мізійскій Олімп. Звідси боги спостерігали за ходом Троянської війни. У 1961 році Улудаг був оголошений Національним Парком.

Гірськолижний сезон в Улудаг становить 120 днів у році. Найбільш сприятливий період для катання на гірських лижах - з 20 грудня по 20 березня. За звичайних погодних умов товщина сніжного покриву досягає 3-х метрів. На початку зимового сезону в цих місцях йде дрібний сухий сніг, а в кінці - мокрий, але стан трас від цього не страждає.

Гірськолижний курорт Улудаг розташований на висоті 1900 метрів над рівнем моря, висота самої гори Улудаг - 2500 м. Курорт з широкими зручними трасами з довгими пологими викотили підходить для любителів м'яких спокійних спусків і для сімейного відпочинку. Для досвідчених лижників підготовлені довгі та круті схили, хоча не можна стверджувати, що Улудаг - курорт для професіоналів. Перш за все, це курорт, де більшість трас доступні кожному нормально стоїть на ногах лижникові.

Більшість спусків Улудага (52%) сині (легені). Другу половину займають червоні (середні) - 45%. Важких схилів лише три відсотки. Найвища точка - 2322 м. Нижня станція - 1 767 м. Перепад висот - 555 м. Відмінною особливістю є те, що кожен готель Улудага має власні підйомники, та користування ними включено у вартість проживання. Однак це не означає, що користування іншими підйомниками неможливо. На підйомники, які не відносяться до вашого готелю, оплата здійснюється за кожен підйом у нижній станції. Можна придбати абонемент на декілька підйомів або днів.

Улудаг розташований недалеко від одного з найбільших міст Туреччини, що розкинувся на північно-західних схилах гори Улудаг, першої столиці Османської Імперії - Бурси. До Бурси можна за 20-30 хвилин спуститися на фунікулері з Улудага. Бурса приваблива історичними пам'ятками - це Зелена мечеть (Ешиль-Джамі), Зелений мавзолей (Ешиль-Тюрбе), Велика мечеть (Улу-Джамі), Старі та Нові лазні. Магазини та численні базари Бурси пропонують широкий асортимент першокласних товарів за привабливими цінами.

Особливої уваги заслуговують лікувальні термальні джерела Бурси, які відомі з часів Римської Імперії. У 80 кілометрах від Бурси знаходиться термальне джерело Ялова. Дивовижний по красі ботанічний сад, що налічує 1000 видів рослин і дерев, оточує комплекс термальних турецьких лазень, санаторію і відкритого басейну з температурою води 37 -38 градусів цілий рік.

Фото Улудаг Зображення Улудаг Фотографія Улудаг Вигляд Улудаг Фото Улудаг Зображення Улудаг

Зверніть увагу на курорти: