Чехія

Чехія

Чехія - середньовічна легенда Європи. Чехія - це і історія, і сучасність, і казка, і реальність. Епітетів багато, неможливо зупинитися. Широкі долини дзеркальних озер і гірських річок, степи, засніжені вершини, гірські хребти і сталактитові печери, великі масиви соснових лісів. Саме тут знаходяться лікувальні мінеральні води, джерела яких послужили будівництвом безлічі європейських курортів, таких як Карлові Вари , Маріанські Лазні , Подебради , цілющість яких здавна відома сприятливим кліматом і сучасним обладнанням. Це маленькі острівці з казок. З усього світу Чехія манить до себе туристів. Вона входить в десятку найбільш відвідуваних країн світу.

Чехія - невелика країна, але можна сказати, що вона - серце Європи. І не дарма так говорять, адже географічно Чехія розташована в центрі Європи. Географія Чехії дивно різноманітна. Її сусіди - Польща (північ), Словаччина (схід), Австрія (південь), Німеччина (західна північ). І відповідно, тут поєдналися західноєвропейська і слов'янська культури. Чехія ввібрала в себе впорядкованість, яка характерна західним країнам, і відкритість, притаманну слов'янським народам.

Відпочинок в Чехії - унікальний, так як кожна людина зможе знайти для себе у цій невеличкій країні щось незвідане і нове, незалежно від його інтересів і віку. Якщо ви відправляєтеся на відпочинок в Чехію з дітьми, то обов'язково відвідайте Празький зоопарк або аквапарк у місті Ліберець. Ваша дитина буде в захваті.

А пам'ятки? Основні з них - це понад тисячі найкрасивіших старовинних замків і розкіш палаців. Був би час тільки всі їх розглянути! Прогулянки по таким історичними місцями залишать незабутні спогади і масу фантастичних вражень. Які розваги? Тури в Чехію пропонуються різноманітні: автомобільні, пішохідні, велосипедні. Вибирайте. По гірських річках можна спускатися та на байдарках, а озера ідеальні для катання на яхті і для віндсерфінгу. Любителі гольфу зможуть затриматися в клубах зі спеціально створеними полями. Взимку в містах Чехії заливають катки, для любителів екстриму - гірськолижні курорти.

Візитною карткою Чехії завжди було знамените чеське пиво, зрівнятися з яким у світі може тільки баварське, також нікого не залишить байдужим чеська кухня, що включає в себе неповторні традиційні страви, спробувати які можна тільки в чудовій країні - Чехії. Готелі Чехії а також ресторани Чехії завжди нагодують Вас досхочу.

Готелі в Чехії завжди готові запропонувати вам своє тепло і посеред гір, далеко від повсякденної суєти, і в барвистому затишному місті. Кожен готель - це витвір мистецтва. До того ж ціни на готелі Чехії більше ніж доступні. Путівки до Чехії користуються постійним попитом в українців. Бувають звичайно і горящі тури в Чехію, але все-таки ми радимо подбати про свій відпочинок у Чехії завчасно. Тим більше, що вартість турів до Чехії залишається на досить низькому рівні. Чехія чекає на вас. Вперед назустріч враженням.

Замовити тур