Греція

Греція

Життя тут, - за словами письменника Олександра Геніса, - так густо просякнуте історією, що кожен турист приїжджає до Греції, а повертається з Еллади». Що правда, то правда. Ще чотири кити, на яких покоїться любов іноземців до цієї середземноморської країні, - море, чудовий клімат, природна краса і розвинена туристична інфраструктура. До того ж греки ще з часів Гомера - перші Ксенофіли у світі, то є великі любителі приймати чужоземців. Вони докладуть всіх зусиль, щоб ваш відпочинок вдався на славу. Додайте грецьке вміння насолоджуватися життям повною мірою, і вийде чарівний набір аргументів на користь вибору Греції з довгого ряду інших країн, що заманють до себе.

Греція - це історія і відпочинок. Греція - це саме те, що потрібно нашому туристуі, втомленому холодними зимами, яким можна протиставити тепле Егейське море, екзотичні пляжі, самобутнює рідкісне для Європи нічне життя, дивовижну і різноманітну грецьку кухню, яка складається зі смачних м'ясних та екзотичних морських страв. Ви навіть не можете собі уявити, наскільки по-домашньому затишні грецькі таверни. В них Ви можете побачити і маленького баранчика на рожні, покуштувати восьминогів на вугіллі, а різноманітності устриць, креветок і кальмарів просто немає кінця. Різноманіттю і кількістю грецьких магазинів у Європі немає рівних. Тут Ви можете придбати все, включаючи модний одяг, хутра, прекрасні ювелірні вироби, сувеніри і т.д. Для молодих тут є бари і дискотеки на березі моря, що працюють до ранку. А також бузукі - це чудові шоу-виступи відомих грецьких співаків, які залишать у Вас незабутнє враження, тому що це є тільки в Греції. Греція обласкана сонцем як жодна інша країна середземноморського узбережжя. Місцеві пейзажі, розфарбовані сонячними променями - блакитні морські затоки, білосніжні рибальські села, зелені оливкові гаї - здадуться вам нереально яскравими, як ніби це картини вмілого художника. Недарма Бог неба - могутній Зевс, обрав своїм місцем проживання саме Грецію, її мальовничу гору Олімп. Воістину божественна країна!

Греція - колиска античної цивілізації, світова культурна скарбниця, батьківщина Олімпійських ігор і великих героїв. За кілька днів відпустки ви звикнетесь з тим, що потрапили в незвичайне місце і перестанете відрізняти межу між реальністю і міфами. Он на тій горі яку величаємо Парнасом, виявляється, веселився зі своїми музами бог Аполлон, в цім тінистім гаю, Геракл здолав жахливе чудовисько, а в тому джерелі біля підніжжя гори милися провісниці доль - піфії. Міфи, знайомі з дитинства, набувають тут такі реальні риси, що нічому не дивуєшся. Щоб оглянути всі історичні пам'ятники Греції вам знадобиться ... кілька років. Але чого вже точно не можна пропустити, так це унікальних пам'яток християнської культури і візантійської спадщини. Старовинні православні грецькі монастирі мають репутацію зберігачів істинної віри. Греки вам будуть раді скрізь. Після поїздки ви будете не раз згадувати привітністье цього невеликого, але з великим серцем народу. Навіть коротке знайомство з греками переконає вас у тому, що протягом століть незмінними залишилися їх гостинність, яке увійшло в приказку, сердечність і добродушна насмішкуватість. З цими та іншими рисами характеру греків ви познайомитеся, купуючи овочі в крамниці, розмовляючи з сусідом в автобусі або за вечерею.

У Греції є все необхідне для вашого чудового відпочинку: тепле море, ласкаве сонечко, нескінченні пляжі, природні красоти та історичні пам'ятки. Додамо сюди комфортні готелі, розвинену туристичну інфраструктуру, відмінні дороги. Не забудемо безмежне привітність місцевих жителів, колоритні народні свята з піснями і танцями, найкориснішу (і смачну!) у світі їжу з терпким молодим вином ... Вам залишається тільки вибрати свій маршрут подорожі.

Замовити тур