Курорт «Канари»

Канари

Країна: Іспанія, курорт «Канари»

Замовити тур

Канари - сім островів, що утворюють Канарський архіпелаг, розташовані приблизно в 1000 км на південь від Піренейського півострова і всього лише в 115 км від африканського узбережжя у найближчій точці.

Вулканічне походження Канар і особливе розташування в Атлантичному океані визначають їх унікальні природні характеристики, а також пейзажі, які відрізняються як від європейських, так і від африканських. Ці природні особливості також визначають сприятливий клімат з м'якими температурами, які не сильно відрізняються в різний час року і доби.

На Канарських островах цілий рік - весняний клімат, що дозволяє користуватися пляжами в будь-який час року, не страждаючи від надмірної спеки. Такий клімат визначає привітний характер жителів Канар.

М'який клімат Канар з давніх часів приваблював людей на Канарські острови. Греки поміщали тут сади Геспериди; протягом століть їх іменували "Щасливі острови". Слава Канар, як і цілі подорожей, починається в епоху наукових експедицій XVIII і XIX ст., Коли європейські натуралісти часто відвідували їх для вивчення незвичайних вулканічних ландшафтів і багатющої флори.

В кінці XIX ст. слава Канарських островів зросла ще більше у зв'язку з тим, що вони стали місцем відпочинку і лікування багатьох хвороб. В даний час Канарські острови є одним з найважливіших центрів європейського туризму.

На Канарах щорічно відпочивають понад 8 млн. чоловік, яких захоплює чарівність Канар. Туристів, які в половині випадків приїжджають сюди знову, приваблює не тільки унікальний клімат, але і 1500-кілометрова берегова лінія, чудові пляжі, можливості для занять спортом і розваг на воді, екзотичні субтропічні ландшафти, що часто змінюються з їх вулканами і лісами, а також люди і їхні традиції, в яких переплетені Європа, Америка та Африка. До цього слід додати і добре розвинену інфраструктуру туризму, яка є прикладом для багатьох країн. Туристичні послуги на Канарах - одні з кращих в Європі.

 

Фото Канари Зображення Канари Фотографія Канари Вигляд Канари Фото Канари Зображення Канари Фотографія Канари Вигляд Канари Фото Канари

Зверніть увагу на курорти: