Курорт «Кранєво»

Кранєво

Країна: Болгарія, курорт «Кранєво»

Замовити тур

Кранєво — невелике курортне містечко на березі Чорного моря, розташоване в північно-східній частині Болгарії, між двома всесвітньо відомими курортами. Кранєво знаходиться в 5 км від Албени, в 12 км від Золотих Пісків і в 27 км від м. Варна.

Пляжна смуга має протяжність близько 6 км і ширину піщаних пляжів до 100 метрів. Морське дно пологе, без небезпечних течій і різких знижень глибин.

На території Кранєво розташована безліч приватних готелів у національному стилі. У ресторанах можна покуштувати вишукану болгарську кухню, спробувати болгарські вина.

Близькість Албени та Золотих Песков і їх атракціонів дає туристам унікальну можливість поєднати дешеве проживання в Кранево і різноманітні розваги великих курортів.

Для туристів розроблені різноманітні екскурсійні та розважальні програми.

Останні роки в Кранєво проводять різні виставки художників, якi виїжджали для відпочинку в Кранєво. Тут проводяться дитячі і не тільки спортивні свята та змагання.

Поруч з Кранєво розташоване і мисливське господарство, де туристи, за наявності ліцензії можуть і пополювати (передбачений мисливський туризм або міжнародний відстріл окремих видів дичини).

Мінеральна вода в селі Кранєво давно відома і має наступні характеристики: сулфіді-3, 4 мг / л, дебіт-5 л / сек, +24 оС, 547 мг / л мінералізація, і з успіхом застосовується при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, гінекологічних , шкірних, неврологічних, серцево-судинних, шлунково-кишкових, нирково-урологічних, обмінно-ендокринних та ін захворювань, хронічні інтоксикації важкими металами, запально-дегенеративні процеси вінців і т.п.

Тут зручно відпочивати пенсіонерам з онуками: і дорослі підлікуються і діти відпочинуть на морі при досить конкурентних цінах!

 

 

Фото Кранєво Зображення Кранєво Фотографія Кранєво Вигляд Кранєво Фото Кранєво Зображення Кранєво

Зверніть увагу на курорти: