Чорногорія

Чорногорія

Маленька і привітна країна Чорногорія приваблює шанувальників бюджетного і екологічного відпочинку. Для тих, хто звик відпочивати у Криму, і зовсім може здатися рідною і затишною. Не вибагливі до готельної інфраструктури туристи, які не бажають витрачати на відпустку всі свої заощадження, залишаться задоволені тишею і спокоєм серед небувалої різноманітності живої природи Чорногорії.

З відвідуванням цієї дивовижної країни приходить усвідомлення того, чому ці землі носять таку назву. Відпочинок у Чорногорії овіяний романтикою. Коли ввечері легкий серпанок огортає гори, вкриті лісами, здається, що вони дійсно чорного кольору. Тут можна почути плюскіт хвиль, що розбиваються об прибережні скелі, вдихнути на повні груди чисте гірське повітря, напоєне ароматом троянд та інших квітів, відчути запах інжиру, винограду, лайму та інших фруктових дерев, що ростуть майже біля кожного будинку. А ще, Чорногорія відома своїми національними парками. Їх в країні чотири. Чудова первозданна природа природних заповідників країни не залишить байдужим нікого.

Адріатичне море омиває Чорногорію своїми найчистішими водами , настільки прозорими , що крізь глибину у п'ятдесят п'ять метрів видно дно. Воно однаково чудове вдень і вночі, в сонячних променях і при заході сонця, неймовірне поєднання кольорів - бірюза, синява, блакить .... І навряд чи хоч один живописець знайде у своїй палітрі такі фарби, щоб передати всю його чарівну красу.

Відпочинок у Чорногорії - це 117 екологічно чистих дрібногалькових пляжів Адріатики, загальною довжиною в 73 км. Є також один піщаний пляж з темно-сірим вулканічним піском який знаходиться у м. Ульцин. Через його протяжність у 12 км він так і називається «Велика Плажа». Пісок там не тільки надзвичайно гарний, але ще й корисний: вченими у ньому виявлено 26 мінералів, що сприяють у лікуванні хвороб опорно-рухового апарату. А ще, розповідають, що в пісках Чорногорії досі знаходять дорогоцінні камені. Ось так! Збираючись на відпочинок слід врахувати, що більшість пляжів в Чорногорії – платні. Орієнтовна вартість входу 1- 2 євро. Шезлонги і парасольки також оплачуються окремо. Але погодьтесь, це не так і велика плата, за можливість усамітнення - адже в розпал сезону безкоштовні пляжі так переповнені людьми, що годі й шукати вільного містечка.

Період з травня по жовтень ідеальний для відпочинку в Чорногорії. У ці місяці можна займатися вінд- серфінгом, дайвінгом, яхтингом. А вечори можна провести у веселій атмосфері численних чорногорських барів.

Плануєте провести весь свій відпочинок у Чорногорії, засмагаючи на сонці? Знайте, Ви багато втрачаєте! Урізноманітніть своє проведення часу і нанесіть візит ряду унікальних пам'яток Чорногорії. Саме тут знаходиться Скадарське озеро - найбільший на Балканах прісна водойма, Остріг - монастир у скелі, розташований високо над морем. Навряд чи знайдеться країна, настільки ж невелика за територією і одночасно з такою великою щільністю пам'яток історії та архітектури, як Чорногорія . Стародавні культури і цивілізації, старовинна архітектура, що дійшла до наших днів, скульптури, фольклор, образотворче мистецтво - слід життя давно минулих епох .... Археологами в країні ведуться розкопки, є чимала кількість великих архітектурних комплексів.

Жителі Чорногорії - народ привітний і дружелюбний, з хорошим ставленням до українських туристів. Напевно, в цьому не останню роль відіграє спільна віра - православ'я, ну і, звичайно ж, історичні особливості. У спілкуванні з місцевим населенням теж не виникає жодних проблем. Велика частина чорногорців вільно володіють англійською мовою, багато хто може порозумітися і російською. Чорногорія приваблює українських туристів тим, що для відвідування країни не потрібна віза. Звісно, сказати, що відпочинок в країні занадто дешевий або, що він набагато дешевший відпочинку в інших країнах, складно. Але, проте, завжди є можливості на чомусь заощадити. Наприклад, на витратах на житло, заздалегідь забронювавши найбільш відповідний для себе варіант за вартістю. Крім того, можна заощадити і на вечері, наприклад, відвідуючи розкішні ресторани не щовечора - іноді можна поїсти і за невеликі гроші в місцевих фаст-фудах. Для цінителів турботи, особливого ставлення до себе обслуговуючого персоналу, а також всіляких послуг, надання яких зосереджено в одному місці, завжди відкриті двері чорногорських готелів. Вони різні за категоріями і розташовуються по всьому узбережжю курортів Чорногорії. Тим, хто цінує свободу переміщення, самостійні поїздки і незалежність, для проживання більше підійде кімната на приватній віллі.

Замовити тур

Чорногорія