Курорт «Приморско»

Приморско

Країна: Болгарія, курорт «Приморско»

Замовити тур

Чудове курортне містечко Приморсько, що розмістилося на сході Чорного моря на схилах гори Странжіо, готове поділитися з туристами частинкою своєї чарівної природи і веселого настрою.

Живописне полотно, що характеризує Приморсько можна описати лише приблизно, бо немає слів, щоб з усією яскравістю і колоритом передати прозорість синього покривала моря, золотий перелив піщаних пляжів, соковитість зелених фарб дубового лісу, безмежжя блакитного океану неба, гармонійність архітектурних споруд, гостинність та доброзичливість місцевих жителів.

Курорт Приморському, що знаходиться в постійному розвитку, своєю енергійністю і тягою до нового особливо привабливий для молоді, яка в пошуках куточка для літнього відпочинку шукає вільний від звукових і тимчасових обмежень містечко.

Приморсько — розташований в 48 км на південь від Бургаса. Розташований на невеликому півострові Кюпрілі між затоками Стомопло і Дяволскі, де ви можете насолодитися гарними пляжами і спокоєм.

Пропонує виняткове поєднання дубового лісу, прозорого моря і широкої пляжної смуги, покритої дрібним золотистим піском.

Місто має значний пляж і більше 80 баз відпочинку, пансіонатів та літніх дитячих і студентських таборів. У цілому місцевість широколистяний парк з безліччю алей (дуб, бук, чагарники). В 1 км від Приморсько, в стороні від населених пунктів, знаходиться Міжнародний молодіжний центр — найбільший молодіжний центр в Європі, всесвітньо відомий морський курорт з будинком культури і літнім театром, стадіоном, басейнами і спортивними спорудами, що приваблює щорічно більше 70 000 юнаків і дівчат з усього світу. У 10-ти км на захід, в селі Ясна Поляна, відкрито музей Льва Миколайовича Толстого.

Відмінною особливістю курорту Приморсько є надзвичайно широкий вибір можливостей для активного відпочинку. Для багатьох людей Приморсько стає улюбленим місцем відпочинку, завдяки своїй демократичності і гостинній обстановці. Курорт надає широкі можливості для любителів різних видів спорту та фітнесу, в ньому розташована велика кількість престижних нічних клубів, дискотек, ресторанів і кафе. У центрі міста є ринкова площа і автобусна станція (маршрути до Бургас і Созополь). Можливо саме тому Приморсько здобув собі славу одного з найпопулярніших молодіжних курортів Болгарії.

Фото Приморско Зображення Приморско Фотографія Приморско Вигляд Приморско Фото Приморско

Зверніть увагу на курорти: