Танзанія / Занзібар

Танзанія / Занзібар

Танзанія може бути приваблива для туриста всім, абсолютно всім! У це складно повірити, але це дійсно так.

У Танзанії незліченна безліч способів відпочити: від ледачого лежання на пісках розкішних пляжів Занзібару до самих екстремальних - 6-ти або 9-денного сходження на Кіліманджаро,  найпрекраснішу гору світу.

Це і дайвінг і глибоководна рибалка біля берегів Занзібару і невеликих островів Мафія , Мнемба, Пемба  - з фантастичними кораловими рифами.

Це чудові сафарі в національних парках. Чого тільки варта одне полювання на диких тварин!   Цей вид туризму в Танзанії має свою особливість: мисливець проводить 2-3 дні спочатку в одному національному парку, потім переїжджає на джипі в іншій, потім в третій і так далі. Таким чином він може побачити практично всю країну, пополювати за будь-яким видом тварин, які є  там. Полювати в Танзанії можна практично на всіх тварин і птахів - на буйволів, на численні види антилоп (їх популяції становлять сотні тисяч, якщо не мільйони), на зебр, левів, леопардів, гепардів і так далі. Є тварини, полювання на яких обмежена - наприклад, на слонів: їх кількість у країні перебуває останнім часом на межі припустимого.  

Але все одно за великі гроші - можна і слона завалити.   Скільки коштує це задоволення? Тут не все так просто. Турист-мисливець не може просто купити ліцензію на вбивство слона. Він повинен у тій чи іншій спеціалізованої фірми того чи іншого національного парку купити тритижневий турпакет, що включає цю саму ліцензію, проживання, послуги єгеря, джип з шофером тощо - все це буде коштувати $ 20.000, навіть якщо зі слоном ви розправитися в перший же день.

Але не думайте, що сюди стікаються кровожерливі люди з усієї планети: багато хто просто приїжджають на фотополювання. Що ж стосується безпеки подорожей по Танзанії, то це - абсолютно спокійне місце.

 

Замовити тур

Танзанія / Занзібар